Lot 40
Maartveiling 2014
Hubert Bekman (1896-1974)

Boerendorp

rechtsonder get. en gedateerd 1947

olieverf op board, zonder lijst, 52x62 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350