Lot 36
Maartveiling 2014
Hubert Bekman (1896-1974)

'Moeder en kind'

rechtsonder get. en gedateerd 1947

olieverf op board, zonder lijst, 68x58 cm

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 0