Lot 101
Hollandse School (20e eeuw)

Bloesembomen achter een tuinmuur

rechtsonder get.

olieverf op doek, zonder lijst, 50x65 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220