Lot 6548
April veiling 2016
Een grote Birmese Dah

Eind 19e eeuw

Met roggehuid greep, een met zilver ingelegde kling, houten schede met zilverbeslag.

€ 125,00
€ 150,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475