Lot 6543
April veiling 2016
Een Navaja

Spanje

Ingelegd met been, messing, de gegraveerde kling rood ingekleurd en met spiegeltjes, stukje been ontbreekt. Gedateerd: 1883.

€ 200,00
€ 250,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260