Lot 6539
April veiling 2016
Een Chobra-dolk

Eind 19e eeuw/ Afghanistan

Met ivoren heft en goud ingelegd, zonder schede.

€ 200,00
€ 250,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500