Lot 6533
April veiling 2016
Een Cavalerie Officierssabel

Model 1876, gemerkt: IJzerhouwer, gesigneerd: S. de Jager, Haarlem.

€ 125,00
€ 150,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120