Lot 6525
April veiling 2016
Een Officiersdegen

Van algemeen model, model 1820, met stalen schede, gegraveerd, verguld en met geblauwde kling, gesigneerd P. Knecht.

€ 125,00
€ 150,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200