Lot 6523
April veiling 2016
Een Officiersdegen

Van algemeen nodel (1820), met gegraveerd, verguld en geblauwde kling, gesigneerd J Scheer Fourbesseur à la Haye.

€ 200,00
€ 250,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260