Lot 6515
April veiling 2016
Een Cavaleriesabel

Mid 19e eeuw

Model 1845, inclusief vingerlis en schede, gesigneerd: Aug & Alb Schnitzler Solingen

€ 100,00
€ 125,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90