Lot 315
Willem Maris (1844-1910)

Twee koeien aan de waterkant

rechtsonder get.

olieverf op doek, 38x24,5 cm

Herkomst: Collectie Mr. F.H. Piket, Den Haag

€ 500,00
€ 500,00
€ 2.200,00

Hamerprijs: € 2.200