Lot 272
Celestine Coomans (1828-1868)

Boomrijke vallei met figuren bij een kapelletje

rechtsonder get. en gedateerd '64

olieverf op doek, 73x97 cm

€ 1.500,00
€ 2.500,00
€ 1.300,00

Hamerprijs: € 1.300