Lot 330
Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)

'Vissersschepen'

rechtsonder get.

aquarel op papier, 37x54 cm

Veiling: Frederik Muller&Cie, 23 november 1909, kavelnr. 88 met zwart-wit afb. als 'Le retour des barques de pêche' Herkomst: E.J. van Wisselingh&Co, Rokin Amsterdam, no. 6779; met aankoopnota bij Van Wisselingh dd. 1 mei 1944, uit de collectie H. van Beek

€ 10.000,00
€ 10.000,00
€ 8.500,00

Hamerprijs: € 8.500