Lot 1
Februariveiling 2014
Hollandse school en Hollandse school

Landschap met moeder en kind bij hooischuur. Waterlandschap met drinkende koeien

Aquarel en olieverf op doek, 45,5x30cm; 39x25,5 cm

Onduidelijk gesigneerd: Landschap met koeien in het water. Olieverf op doek Onduidelijk gesigneerd: landschap met vrouw en kind bij hooiberg. Aquarel

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30