Lot 66
Herman Heijenbrock (1871-1948)

'Stokers'

rechtsonder get. en gedateerd '14, en linksboven annotatie "Stokers'

olieverf op paneel, 48,5x33,5 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350