Lot 48
April veiling 2016
Hollandse School (19e eeuw)

Portret van een dame, Marrigje Stuart, met halsketting

niet get.

olieverf op doek, 59x47cm

€ 200,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160