Lot 47
April veiling 2016
Hollandse School (20e eeuw)

Hollands rivierlandschap met molens in de winter

rechtsonder onduidelijk get.

olieverf op doek, 37x59cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200