Lot 46
April veiling 2016
Henri van Daalhoff (1867-1953)

'Kindje met pop' voor een huis

rechtsonder get.

olieverf op paneel, 45x37cm

Herkomst: Kunsthandel Martinus Liernur, Zeestraat 63, Den Haag; Tentoongesteld: Tentoonstelling Kleykamp, 1907, nr. 11: 'Kindje met pop'

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 0