Lot 45
April veiling 2016
Cornelis Westerbeek (1844-1903)

Weidelandschap met koeien bij een vennetje

rechtsonder get. en gedateerd '91

olieverf op doek, 46x64cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550