Lot 36
April veiling 2016
Zuid-Europese School (20e eeuw)

Zuid-Europees havenstadje

rechtsonder onduidelijk get.

olieverf op doek, 39x49cm

€ 150,00
€ 250,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70