Lot 28
Maartveiling 2014
Zes maal ond gesign

Drie maal drieluik naakten, bergmeer en landschappen. Liggend naakt op het strand. Riviergezicht. Gevel. Bomen zonder lijst

Onduidelijk gesigneerd

Etsen, litho's, Divers

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35