Lot 22
April veiling 2016
Barry Castle (1935-2006)

Bijbelse figuur met geitje onder boom

linksonder getekend initialen B.C. en rechtsonder gedateerd '79

olieverf op paneel, 59x40 cm

Deze Ierse kunstenares stond bekend om haar levendige allegorische fantasieën, met dierlijke en menselijke personages in gestileerde, vaak landelijke instellingen. Haar uiterst gedetailleerde werk werd vaak gekenmerkt door een ondeugende humor. Bron: www.irishtimes.com

€ 600,00
€ 900,00

Startbod: € 0