Lot 16
April veiling 2016
Meeuwis van Buuren (1902-1992)

Meeuw vliegend boven golven in de branding

rechtsonder get.

olieverf op doek, 39x59 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425