Lot 12
April veiling 2016
Franciscus Leonardus Johannes (Frans) Moormans (1832-na 1886, mogelijk in 1893)

Het borreluurtje

linksonder get. en gedateerd 1882

olieverf op paneel, 20,5x14,5 cm

€ 350,00
€ 500,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350