Lot 6
April veiling 2016
Hollandse School (19e eeuw)

Een heer in zijn werkkamer met een boek van Vesalius

niet get.

olieverf op doek, 78x58 cm

€ 150,00
€ 150,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400