Lot 10
December veiling 2014
P. Brauns (20e eeuw)

Herbergscène

linksonder get. en 'Mchn' [München]

olieverf op doek, 49x69 cm

€ 150,00
€ 300,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90