Lot 21
April veiling 2016
Hollandse School (19e eeuw) mogelijk omgeving Simon Andreas Krausz

Melktijd / Koeien bij een boerenhoeve

waarvan een met naam 'Bakhuyzen'

olieverf op doek, geplakt op paneel [2x]

€ 600,00
€ 800,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500