Lot 327
Louis Apol (1850-1936)

Sneeuwlandschap met boerderij aan vaart

linksonder get.

olieverf op doek, 21x31 cm

€ 10.000,00
€ 10.000,00
€ 6.500,00

Hamerprijs: € 6.500