Lot 261
Eugène Bertrand (1858-1934)

Portret van de moeder van de schilder

rechtsboven get. en annotatie 'A ma Mère' en gedateerd 'Bruxelles '86'

olieverf op doek, 73x59 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00

Startbod: € 1.000