Lot 26
Maartveiling 2014
verschillende kunstenaars

Twee stillevens en berglandschap met op de voorgrond een boom

Rechts en links onder

Aquarel, olieverf op doek en olieverf op board, 70 x 51,5 - 49 x 39 en 73 x 53 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25