Lot 27
April veiling 2016
Pieter Knorr (1950)

Lijsterbes in witte kom

rechtsonder gemonogrammeerd

olieverf op board, 27x38cm

Herkomst: voorheen bij Kunstzaal van Heijningen (2003), Noordeinde Den Haag.

€ 400,00
€ 600,00
€ 1.000,00

Hamerprijs: € 1.000