Lot 28
April veiling 2016
Piet Gutter (1944)

Stilleven: 'Ton, blikje 'Boon's cacao'

rechtsonder get. en gedateerd '01

olieverf op board, 48 x 43 cm

Herkomst: Galerie Aelbrecht, Rotterdam.

€ 500,00
€ 500,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800