Lot 37
April veiling 2016
Europese School (20e eeuw)

Schaapsherder met kudde aan dorpsrand

rechtsonder onduidelijk get.

olieverf op doek, 26,5x55,5cm

€ 250,00
€ 350,00

Startbod: € 0