Lot 22
Maartveiling 2014
Onduidelijk gesigneerd en niet getekend

Etsplaat, portret en drie lanndschappen

Olieverf op paneel (3 x). Olieverf op doek. Etsplaat, Divers

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60