Lot 29
April veiling 2016
Greta Bruigom (1894-1935)

Het rode hoedje

niet getekend

olieverf op doek, zonder lijst, 40 x 37 cm

Herkomst: inzender kocht het schilderij in Broek en Waterland van mevrouw Willemien Bruigom-Six, de schoonzuster de kunstenares.

€ 150,00
€ 200,00
€ 150,00

Hamerprijs: € 150