Lot 40
April veiling 2016
Europese School (20e eeuw)

Twee wijsgeren bij globe

linksonder onduidelijk get.

olieverf op doek, 55x45cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550