Lot 12
Maartveiling 2014
v borselen, Jan van Delft en Tillemans

Bosgezicht, molen bij avondschemering en boom in landschap

Drie maal rechts onder

Aquarel, pastel en olieverf op papier, 29 x 23, 43 x 30 en 35 x 28 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 20,00

Hamerprijs: € 20