Lot 293
Franse School (19e eeuw)

Bosstilleven met kastanje, bramen, granaatappel, vlinder en slakje

draagt l.o. signatuur

olieverf op doek, 71x87 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00
€ 1.800,00

Hamerprijs: € 1.800