Lot 291
Joseph Wilhelm Sühs (19e eeuw)

De jonge fruitverkoper

rechtsonder get. en onduidelijk gedateerd

olieverf op doek, 79x52,5 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800