Lot 13
Alexander Coenraad Rosemeier (1888-1992)

'Bij Ophemert'

rechtsonder get., en in dorso get. en gedateerd 1937

olieverf op doek, 48x68 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500