Lot 42
April veiling 2016
Hollandse School (18e/19e eeuw)

Vissersboot bij stadspoort. mogelijk bij het IJ te Amsterdam

draagt middenonder onduidelijke signatuur

olieverf op doek, 44,5x53,5cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700