Lot 206
Omgeving Jacob Adriaensz. Backer (17e eeuw)

Een zesjarige jongen met appel

linksonder 'ÆTAT. 6 Anno 1656'

olieverf op doek, 52x41,5 cm

Herkomst: Kunsthandel Gebroeders Douwes, Rokin, Amsterdam Tentoonstelling: 'Van Jan Steen tot Jan Sluijters, De smaak van Douwes', Fries Museum, Leeuwarden 1998/99; in catalogus Leeuwarden 1998/99: Toegeschreven aan Jan van Noordt (1623/24-na1676, werkzame periode 1644-1676); deze toeschrijving is verworpen in 2001. Herkomst: Collectie Mr. F.H. Piket, Den Haag

Toeschrijving aan omgeving Jacob Adriaensz. Backer, bron: RKD Fred G. Meijer (2001) in overleg met R.E.O. Ekkart

€ 50,00
€ 50,00
€ 22.000,00

Hamerprijs: € 22.000