Lot 88
Januari veiling 2016
Ernő Béli Vörös (1882-1922)

Een wasvrouw / A lanundry woman

rechtsonder get.

olieverf op doek, 99x71 cm

Herkomst: Christie's Amsterdam, 10 Sep 2008, lot 185.

€ 500,00
€ 700,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650