Lot 85
Januari veiling 2016
Nico Vrielink (1958)

Vrouw in zwarte kimono (2x)

beide rechtsonder in potlood get.

2 kleurenlitho's, 148/200, 41x73 cm en 53x76 cm

Hierbij: Map waarin deze (nu 2 ingelijste) litho's uitgegeven werden; hierin tevens een poster.

€ 150,00
€ 250,00
€ 150,00

Hamerprijs: € 150