Lot 83
Januari veiling 2016
Hans van der Plas (1925-1991)

'Zonder titel'

rechtsonder get. en gedateerd '80

olieverf op doek, 125x125 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450