Lot 81
Januari veiling 2016
John van 't Slot (1949)

Man staand naast groene boomstam

in dorso get. en gedateerd april 1992

olieverf op doek, zonder lijst, 160x200 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500