Lot 80
Januari veiling 2016
John van 't Slot (1949)

Staande man in wit hesje

in dorso get. en gedateerd jan. febr. '92

olieverf op doek, 160x200 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700