Lot 84
Januari veiling 2016
Jo Gisolf (20e eeuw)

Zittende Veluwse vrouw in de Elspeetse klederdracht

linksonder get.

olieverf op doek, 79x59 cm

Geschilderd is Mej. Henny Hogenboom (overleden 1967). Dit is vermeld in een begeleidende brief bij dit schilderij waarin de dracht beschreven staat. Deze bestond uit een zwart kapje, daarover een echt kanten korte muts met twee gouden oorijzers. Voorts een kraplap (het rood-zwart geruite bovenstuk), een zwart lijf met smalle plooitjes en een kerkschort.

€ 150,00
€ 200,00

Startbod: € 0