Lot 76
Januari veiling 2016
Hollandse School (20e eeuw)

Sleperswagen op Rotterdamse havenkade

linksonder onduidelijk get.

olieverf op doek, 65x77 cm

€ 150,00
€ 250,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220