Lot 77
Januari veiling 2016
Marlin Manero (20e eeuw)

Toeschouwers bij een hanengevecht

linksonder get.

olieverf op doek, 74x104 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 250,00

Hamerprijs: € 250